Opis:


sorgŚcieżki SORG splótł Internet. Był marzec 2021 roku. Przyszli z różnych części świata. Ciągnąc za sobą doświadczenia muzyczne z różnych stylistyk.
Ich historia to udział w takich składach jak Trash Hate,Desert Rose,Overdose,Muppet Boys,Tiger Skull Nachtwachen, MyŚL, DeDajmonDoks, VujekVasyl.
Reprezentują różne generacje. Wiedzą, że chcą grać twardą, męską muzykę.
W dźwiękach i słowach lokują emocje towarzyszące im w codzienności – zmagania z przewrotnością losu, słabościami, nałogami, niezrozumieniem otoczenia, własne spojrzenie na świat.
Teksty zawierają osobiste historie. Są wyrazem wypracowanej w składzie otwartości i zgody na dzielenie się ze światem tym co osobiste. Idą do przodu. Tworzą plany, stopniowo je realizują.
Po wykrystalizowaniu się ostatecznego składu zespołu (Kamil – g, Błażej – dr &voc, Iro – b)** i decyzji, że trio to optymalna forma ruszyli na sceny. Od pierwszego koncertu zaczęli zaskarbiać sobie życzliwość widowni. Wychodzą do przodu. Grają z ludźmi obok siebie a nie przed sobą. W ten sposób dokonują transferu Energii.

Linki:

Strona na Facebook

Strona na Spotify

Strona na Instagram

Strona na Bandcamp

Dyskografia:

sorg_nadchodzi_czas

Nadchodzi czas - 2022

Pierwsza EP zrealizowana w formule DYI nagrana i zrealizowana została własnym sumptem w ich sali prób nazwanej HammerSmithCaveStudio. Nad zgraniem i dynamicznym brzmieniem całości czuwał Filip Knyziak, zaprzyjaźniony ze składem młody realizator. Są otwarci na propozycje współpracy z rzetelnym labelem i promotorem jednak stawiają na niezależność twórczą.
Premiera materiału miała miejsce 1 września 2022 r. Kolejna sesja jeszcze w tym roku.

Lista utworów:

01. Intro
02. Virus
03. Karuzela
04. Nadchodzi czas

sorg_recepta

Recepta - 2023

Lista utworów:

01. Intro
02. Wirus
03. Karuzela
04. Recepta
05. Unprompted
06. Bekonik
07. Career Suicide (Interludium)
08. Tęsknota
09. Interludium
10. Nadchodzi czas

Media:

Sorg - Virus

Sorg - Virus ( live)

Galeria:

Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg
Sorg

Jesteś autorem zdjęcia?

Komentarze obsługiwane przez CComment